Glintoper Tic Tac Toe & 4 in a Row Tables Game Set, Classic Board Line Up 4 for Living Room Rustic Table Decor and Use as Game Top Wood Guest Room Decor Strategy Board Games for Families
We independently review everything we recommend. When you buy through our links, we may earn a commission. As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases. Learn more ›

2,929 ratings
Highlights


















| Specification | Details |
|---|---|
| Age Range Description | 5 years |
| Brand Name | Glintoper |
| Included Components | Tic Tac Toe Board, 4 in a Row Board, User Guide |
| Set Name | Tic Tac Toe & 4 in a Row |
| UPC | 745860317218 |
| Manufacturer Minimum Age (MONTHS) | 36.00 |
| Model Number | JZ-DK |
| Manufacturer Part Number | JZ-DK |
| Manufacturer | ZHEJIANG HUANGYAN XINGBO CRAFTS FACTORY |
| ASIN | B08HJDML1G |
| Material Type | Wood |
| Number of Players | 2 |
| Number of Items | 3 |
| Estimated Playing Time | 5 Minutes |
| Is Assembly Required | No |
| Educational Objective | Develops cognitive and motor skills |
| Operation Mode | manual |
| Theme | Alphabet |
| Product Style | Tic Tac Toe & 4 in a Row |
| Grenre | Family, Strategy |
| Item Dimensions L x W | 5.4"L x 5.4"W |
| Item Weight | 1.57 Pounds |
| Size | 10 x 6.3 x 1.6 inches |
| Item Dimensions | 5.4 x 5.4 x 1.2 inches |
© 2026 GiftsPick.com. All rights reserved. Time Zone: Pacific Time (US & Canada).